Turkish Socks
BABY KIDS SOCKS
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRETİM
İLETİŞİM
Calzevita Çorap Atatürk havalimanına 20 dakika mesafededir.Bu sayede yurtiçi ve yurtdışı tüm ticari bağlantılar ve ziyaretler aynı gün içerisinde yapılabilmektedir.Bu bağlamda pazarlama ve lojistik planlamalarında hem firmamıza hem de iş ortaklarımıza büyük avantaj sağlamaktadır.
Tekstilde ki gelişmeleri gerek yurtiçi gerekse yurtdışında takip eden ve sektörel tüm fuarlara katılarak trend renkleri ve akımları belirleyerek modaya uygun koleksiyonlar hazırlayan tasarımcılarımız dünya çapında ürün koleksiyonları oluşturmaktadır.
İhracat'ta edindiğimiz tecrübe ve kazandığımız güven kısa zamanda yeni üretim planlarımıza yansımış ve ihracat rakamlarımızı yıllık %90 seviyelerinde artarak sektör içinde rekor seviyeye ulaşmıştır.
Kalite merkezli üretim politikamız; Tüm müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile uzun vadeli birlikte olmaktır.
Tekstil Sektöründe, Pazar payımızı sürekli olarak genişletip çalışanlarımızla, sürekli gelişim ve değişim anlayışımızla, ürün ve hizmet kalitesine kattığımız değerlerle, takdir edilen bir firma ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek.
Ana İlkelerimiz

» Faaliyetlerimizi yürütürken, ülkemize, devletimize, kurumlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza dürüst davranmak,
» Faaliyetlerimiz sırasında çevreye ve doğaya saygılı olmak, korumak,
» Müşterilerimizi yönlendirmek, açık, net ve dürüstçe bilgilendirmek, müşteri memnuniyetini esas alarak isteklerine öncelik vermek,
» Toplam Kalite anlayışımız içeriğinde kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteriye istediğinin her seferinde daha iyisini vermek.
» Eğitime, teknolojiye önem vermek,
» Şirket faaliyetlerini sistem ve prosedürlere bağlayarak, kurum kimliği ile ekip ve takım ruhu ile çalışmak, ulaşılan başarıyı korumak ve geliştirmek,
» Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımımız, hayal gücümüz, cesur girişimlerimizle ve müşteri memnuniyeti desteği ile çizdiğimiz sınırlarımızı aşmak.


Yandex.Metrica
ABC Bilişim Hizmetleri...