Turkish Socks
BABY KIDS SOCKS
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRETİM
İLETİŞİM
CALZE VİTA ÇORAPLARI’nda dünyanın önde gelen çorap örme makına üreticisi lonati ve colosio marka örgü makinaları kullanmaktadır. Bu makinalar tek silindir tam bilgisayar kontrollüdür. Diğer makinalardan en büyük farkı farklı ürün modelleri ve teknik özellikli çorapları üretilebilmesidir.
Bu özellikler çok geniş ürün yelpazesinin geliştirmesi ve üretilmesine imkan sunmaktadır.
Mevcut makinaların 96 ile 200 iğne arası olması her çeşit bebek, çocuk, bayan, erkek ve kalın spor çorap üretimi imkan vermektedir.
Rosso burun dikişinde CONTI COMPLETTE marka makinalar kullanılmaktadır, hızlı, conforlu ve sağlam dikiş yapma makinanın en önemli özellikleridir.
Ütülemede kullanılan HELIOT marka makinalar yüksek performans ve mükemmel ütü şekli sağlamaktadır.
Müşterilerin isteklerini karşılamak amacıyla çeşitli özel yıkama ve yumuşatma prosesleri uygulamak için yuksek kapasiteli yıkama, kurutma tolkar ve LAVATEC makinar kullanılmaktadır.
CALZE VİTA ÇORAPLARI’nda kalite kontrol 4 aşamada yapılmaktadır.

1. Alınan tüm iplikler hammadde nem oranı, dayanıklılık testi, iplik kalınlık testi ve renk uygunluğu gibi hammadde girdi kontrolünden geçmektedirler.

2. örgüde ilk ürün çıkışında ve üretimin bitimine kadar günlük olarak renk, ölçü ve diğer teknik parametreler kontrolü yapılmaktadır.
3. ütülemeden sonra önceki aşamalarda oluşabilecek hataları ayırmak ve bir sonraki aşamaya geçmesini önlemek amacıyla çoraplar %100 son kontrolünden geçmektedirler ve paketleme aşamasında yaralanma tehlikesi oluşturabilecek metal cisimlere karşı metal detektöründe kontrol edilmektedirler.
4. sevkiyat öncesi son kontrolünü tecrübeli kontrolcüler tarafından yapılmaktadır. Çorabın kalitesiyle birlikte ürünün aksesuar ve ambalaj kontrolü de yapılmaktadır.
Yandex.Metrica
ABC Bilişim Hizmetleri...